Етикети: Лято 2022 Ранни записвания море 2022 На Море На Ultra All Inclusive На Ваканция с Деца Почивка Море Море Почивка на Море
Нощувки: 1
Дни: 2
Цени от 108.00 лв.
Хотел МПМ Зорница Сендс, Свети Влас е разположен на първа линия на самия бряг на морето, в близост до най-големия морски курорт в България – Слънчев бряг и е в подножието на Стара планина , само на 1 км от нос Емине и на 40км от гр. Бургас. Хотел Зорница Сендс е разположен в живописния залив Козлука, близо до морския курорт Елените и само на 10 км северно от Слънчев бряг. Хотелът предлага настаняванев в 244 стаи - 88 двойни стаи, от които 50 лукс, 46 фамилни и 32 апартамента, от които 16 лукс, 3 единични стаи. Апартаментите са 6 вида / стандарт, лагуна, елеганс, империал, ипериал де лукс и президент/, като всички са с различен дизайн, големина и обзавеждане. Всички стаи и апартаменти са с изглед към морето, като разполагат с балкон, интернет, климатик, минибар, Сат ТВ, телефон, баня с вана,/а луксозните апартаменти и с душ-кабина/, WC, сешоар, персонален сейф. Луксозните апартаменти са обзаведени и с плазмени и LCD телевизори, дистанционно регулиране на осветлението, озвучаване и климатик. Хотелът разполага с два модерно оборудвани и лукзозно обзаведени ресторанта. В класическия основен ресторант можете да опитате от българските и международни ястия, а във футуристичния рибен ресторант може да се насладите на средиземноморски и източни специалитети. В суши бара на рибния ресторант може да опитате традиционни японски специалитети. Хотелският комплекс разполага още с Нощен Бар, Лоби Бар, Пул Бар и Витаминен Бар към СПА центъра.
Ранни записвания от 12.08.2022 г.
-20% отстъпка за престой от 20.08 до края на сезона
екстрас 7=5, 10=8; 11=9; 14=10 за настаняване в периодa от 22.09.22
екстрас 7=6;10=9;11=10,14=12 за настаняване в периодите до 09.06.22 и от 14.09-21.09.22
/двете оферти се комбинират/
Ultra ALL Inclusive; |
12.09-09.10 |
10.06-30.06 |
01.07 - 31.08 |
Легло в двойна стая с частичен изглед море |
108 лв. |
148 лв. |
192 лв. |
Единична стая частичен изглед море |
167 лв. |
242 лв. |
333 лв. |
Легло в двойна стая море/басейн |
117 лв. |
155 лв. |
199 лв. |
Единична стая море/басейн |
188 лв. |
249 лв. |
398 лв. |
Легло в едноспален апартамент |
153 лв. |
192 лв. |
249 лв. |
наем Двойна стая - КИНГ 2+0; |
352 лв. |
422 лв. |
563 лв. |
наем Двойна стая - КУИН 2+0; |
352 лв. |
422 лв. |
563 лв. |
Цената е на човек, на вечер в двойна стая и апартамент и за помещение в Двойни стаи -Кинг и Куин и включва: настаняване на база Ultra ALL Inclusive, чадъри и шезлонги на плажа и на басейна - до изчерпване на количеството, анимация, застраховка, курортна такса.
Намаления:
- деца до 1,99г. - безплатно
- 1 дете от 2г. до 12,99г. на допълнително легло в двойна стая при двама възрастни - безплатно;
- дете от 2г. до 12,99г. на редовно легло - 20% от цената на леглото;
- 2 деца от 2г. до 12,99г., настанени в двойна стая с един възрастен - всяко се таксува по 50%
- две деца до 12.99 с двама възрастни, настанени в апартамент и двойна стая - първото се настанява безплатно, второто заплаща - 50%
- възрастен на допълнително легло в двойна стая и апартамент, ползва 20% от цената на редовното легло;
ХРАНИ И НАПИТКИ
- Основен ресторант с тераса;
Разнообразие от кулинарни преживявания, приготвени от нашите почитаеми майстор готвачи и сладкари;
07:30 – 10:00 Закуска – блок маса, богат избор на местни продукти храни,разнообразие от топли напитки и сокове;
12:00 – 14:00 Обяд – блок маса с пресни зеленчуци и ястия, приготвени с разнообразни
локални продукти, бира и селекция от местни сортове вино, топли и безалкохолни напитки.
18:00 – 21:00 Вечеря – блок маса с изобилие от ястия и ордьоври, приготвени с
локални продукти, десерти и сезонни плодове, топли и безалкохолни напитки, селекция от местни сортове ракия, узо, вино и бира;
22:30 – 24:00 Късна вечеря – топли супи, свежи салати и сандвичи;
Препоръчителен е спортно елегантен дрескод в ресторанта и на всички закрити публични места след 18:00 часа.
- 19:00 – 22:00 А ла карт ресторант с тераса;
А ла карт ресторантът предлага тематични вечери. При престой от 5 и повече нощувки, гостите могат да се възползват от една вечеря. При престой по-кратък от 5 нощувки или при второ посещение, а ла карт ресторантът може да се посети срещу допълнително заплащане. Необходима е предварителна резервация.
- Лоби бар с тераса – Ултра Ол Инклузив напитки.
00:00 – 24:00 – топли и безалкохолни напитки, бира, вино, селекция подбрани марки среден или висок клас алкохолни напитки (български и вносни), ядки, сезонни плодове и сладки удоволствия
- Бар край басейна:
10:00 – 17:00 – селекция от алкохолни и безалкохолни коктейли, вина, студена бира, топли и безалкохолни напитки (домашна лимонада и ледено смути)
- Снак – Храни и напитки;
10:00 – 17:00 – топла супа, пица, бургери, спагети, палачинки, сладолед, пресни зеленчуци и сезонни плодове, топли напитки, безалкохолни напитки, бира и вино.
СПОРТ И РАЗВЛЕКАТЕЛНИ ЗАНИМАНИЯ;
Нашият висококвалифициран екип от професионални аниматори осигуряват незабравими летни изживявания за гостите на МПМ Хотел Зорница сендс и СПА.
- Детски клуб за деца от 4 до 12 години;
10:00 – 12:00 и 16:00 – 21:00; За възрастни дневни спортни дейности и вечерни забавления;
ПЛАЖ - Чадъри и шезлонги на плажа или около басейна;
На едно помещение се предоставят /до изчерпване/ по един чадър и два шезлонга на плажа или около басейна.
Не се толерира запазването на чадъри и шезлонги чрез поставяне на кърпи или други лични вещи.
МПМ Хотелс си запазва правото да предприеме действия за тяхното отстраняване.
В МПМ Хотел Зорница Сендс и СПА можете да се възползвате още от:
- Два външни басейна, единият от които с детска секция;
- Сауна, парна баня, фитнес и зона за релакс;
- Сейф – безплатно, във всяка стая;
- WiFi – безплатно на територията на хотела;
- Озеленена територия с детска площадка;
- Паркинг – срещу допълнително заплащане и според наличността;
- Билярд – срещу допълнително заплащане;
- Хамам, зона за масажи, и козметични процедури – срещу допълнително заплащане;
ЙОРДАНИЯ НА ПЛАЖ И ВЪЛНУВАЩИ ЕКСКУРЗИИ
Цени от: 996.00 лв
ПОЧИВКА НА ALL INCLUSIVE PLUS В АЛБЕНА НА МОРЕ
Цени от: 89.00 лв
СЕМЕЙНА ЛЯТНА ПОЧИВКА С АКВАПАРК В КУШАДАСЪ
Цени от: 665.00 лв
НАЙ-НИСКИТЕ ЦЕНИ ЗА МОРЕ В НЕСЕБЪР
Цени от: 18.00 лв
Клуб Хотел Еврика
****
Слънчев Бряг
Цени от: 71.00 лв
ХОТЕЛ RACHONI BAY RESORT
***
Скала Рахони
Цени от: 54.00 лв
ХОТЕЛ МПМ ЗОРНИЦА СЕНДС
****
Свети Влас
Цени от: 108.00 лв
Лято 2022 в луксозния комплекс Сиена Препуим Ритрийт Лозенец нощувка със закуска
Оферта за Албена в хотел Примасол Ралица с аквапарк и чадър и 2 шезлонга на плажа
Лятна почивка в Приморско на All Inclusive с цени за хотел Белведере и чадъри на Северния плаж
All inclusive море в хотел Сол Несебър Бей Несебър с отстъпки и промоции за почивка с аквапарк