Етикети: На All inclusive Ранни записвания море 2022 Лято 2022 Топ Оферти Last minute На Море На Ваканция с Деца Промоции Почивка Море All inclusive All Inclusive на Море Море Почивка на Море
Нощувки: 1
Дни: 2
Цени от 50.00 лв.
Хотел Сейнт Джордж Палас, Свети Влас се намира в Свети Влас. Ваканционното селище е разположено до балнеосанаториума за белодробни заболявания, в прегръдките на чистия въздух и предлага прекрасен изглед към морето на изток, запад и юг то има визуален контакт с морето, а на север - с южните склонове на планински хълм, богато озеленен и застроен с индивидуално жилищно строителство. Сейнт Джордж Палас, Свети Влас предлага високо ниво на обслужване и лукс на обитаване. Разполага с три крила с разнообразни видове едностайни апартаменти и студия. Комплексът предлага подземен паркинг и сервизини помещения. Основният ресторант на комплекса разполага със зала от 100 места, дискотека с 250 места, три бара дневен, витаминен и лоби бар. Те ще ви изненадат с богато меню, разнообразие от коктейли и напитки. За доброто настроение на нашите най-малки гости комплексът разполага и с детски кът.
ЛЯТО 2022
РАННИ ЗАПИСВАНИЯ:
- 10 % отстъпка от цените за направени резервации до 31.05.2022 г
Настаняване All Inclusive |
10.06-09.06 |
10.06-05.07 01.09-11.09 |
06.07-26.07 18.08-31.08 |
27.07-17.08 |
Легло в двойна стая стандарт /макс. 2+1/ |
55 лв. | 71 лв. | 89 лв. | 98 лв. |
Наем на апартамент /2 възр.+2 деца или 3 възр./ |
159 лв. | 189 лв. | 242 лв. | 273 лв. |
Цените са на човек за двойна стая и наем на апартамент и включват: нощувка на база All Inclusive, безплатно ползване на външен басейн, чадъри и шезлонги на басейна, free WI-FI зони, туристическа такса и застраховка.
Посочените цени за апартамент са за помещение на ден, при настаняване на 2 -ма възрастни с 2 деца до 11.99 г. или 3-ма възрастни.
Намаления и доплащания:
- деца до 1.99 г. се настаняват безплатно, без услуги;
-дете от 2 до 11.99 г. на допълнително легло в двойна стая се настанява безплатно;
- дете от 2 до 11.99 г. в двойна стая с един възрастен - в периода от 27.07 -17.08 заплаща 100 %, за останалите периоди заплаща 50 % от цената на редовно легло,
- две деца от 2 до 11.99 г. в двойна стая с един възрастен: всяко дете - 50% намаление от цената на редовното легло;
- възрастен на допълнително легло в двойна стая заплаща 75% от цената на редовно легло;
- 4-ти възрастен на доп. легло в апартамент доплаща 30 лв. на база all inclusive на ден;
- единично настаняване в двойна стая - през висок сезон 27.07-17.08 се заплащат две редовни легла, в останалите периоди се доплаща +75% от цената на второто легло;
Допълнително описание на помещенията :
- В двойната стая допълнителното легло е разтегателен фотьойл.
- В апартаментите допълнителното легло е разтегателен диван със стандартни размери.
- Само в някои двойни стаи хотелът предлага две отделни легла.В останалите помещения леглото е спалня с общ матрак.
- Апартаментът се състои от две помещения : спалня със стандартно легло (спалня) и дневна с разтегателен диван, холова маса и кухненски бокс с кухненска маса и столове. Кухненският бокс не е пригоден за самостоятелно приготвяне на храна и е без кухненска посуда.
Безплатни анулации са възможни до 5 дни преди датата на настаняване.
Кратки видеа от хотел Св. Георги Палас, Свети Влас:
ЛЯТО НА ALL INCLUSIVE И МОРЕ В ДЮНИ
Цени от: 112.00 лв
ЙОРДАНИЯ НА ПЛАЖ И ВЪЛНУВАЩИ ЕКСКУРЗИИ
Цени от: 996.00 лв
ALL INCLUSIVE ВАКАНЦИЯ МЕЖДУ СВЕТИ ВЛАС И СЛЪНЧЕВ БРЯГ
Цени от: 84.00 лв
ALL INCLUSIVE ПЛЮС ЗА ПОЧИВКА НА МОРЕ В АЛБЕНА
Цени от: 79.00 лв
ХОТЕЛ ОРЛОВЕЦ
*****
Пампорово
Цени от: 134.00 лв
МОРЕ В ДЮНИ на ALL INCLUSIVE в хотел Пеликан в страхотен лукс за Вашата почивка на море в Дюни 2022
Лятна почивка в Приморско на All Inclusive с цени за хотел Белведере и чадъри на Северния плаж
ULTRA All Inclusive оферта за лятото край Поморие в хотел Уейв Ризорт на самия морски бряг
Почивка за море в Несебър в семеен хотел Преслав на ниски цени за лятото