Хотел Луксор, Бургас се намира само на 100 м. от плажната ивица и е в близост до ж.п. и автогарата на град Бургас.
Хотелът предалга настаняване в 27 двойни стаи (с двойни или единични легла) и 9 студия. Всички те са просторни и климатизирани и разполагат със сейф, телефон, интернет, цифрова телевизия, мини-бар и самостоятелна баня с душ кабина и сешоар. Студията са обзаведени със спални и отделни легла.
Ресторантът на хотел Луксор предлага на своите гости оригинални италиански специалитети, а в лоби барът можете да ползвате безжичен интернет.
На разположение на гостите са още парна баня, фитнес, банков клон, пране, гладене и химическо чистене, както и обслужване по домовете.
В хотела има една конферентна зала с 30-35 места, оборудвана с екран и мултимедия. За нуждите на бизнес туризма можете да използвате и бизнес центъра на хотела.
Изхранване:
• OB
ALL INCLUSIVE ВАКАНЦИЯ МЕЖДУ СВЕТИ ВЛАС И СЛЪНЧЕВ БРЯГ
Цени от: 131.00 лв
АLL INCLUSIVE ПОЧИВКА В ДОМИНИКАНА НА СУПЕР ЦЕНИ
Цени от: 2054.00 лв
НАЙ-НИСКИТЕ ЦЕНИ ЗА МОРЕ В НЕСЕБЪР
Цени от: 18.00 лв
ЛЯТНА ПОЧИВКА В ПРИМОРСКО НА БАЗА ALL INCLUSIVE
Цени от: 70.00 лв
ХОТЕЛ DOLPHIN BEACH
***
Посиди
Цени от: 105.00 лв